Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Realizuj zamówienie

Sklep KAMIENIARSTWO24

Sklep internetowy Kamieniarstwo24 powstał w 2013 roku w związku z rosnącym zainteresowaniem produktami i elementami wykonanych z naturalnego granitu. Firma P.P.H.U. "EL-KAM" import-eksport Elżbieta Bobula zajmująca się sprzedażą galanterii kamiennej w Internecie za pomocą strony www spotkała się z dużą rzeszą osób, które chętnie dokonają zakupu on-line. Chcąc wyjść na przeciw wymaganiom swoich Klientów, stworzyliśmy serwis który w szybki i przejrzysty sposób pozwoli na dokonanie zakupu.

Obecnie w asortymencie sklepu Kamieniarstwo24 znajdują się takie elementy granitowe jak: wazony, lampiony, misy, tralki, książki, kule, urny, kolumny. Oferowane produkty pochodzą od polskich producentów z którymi współpracujemy od początku działalności firmy. Sprzedawany przez nas asortyment wyróżnia się wysoką jakością wyrobu, która satysfakcjonuje naszych Klientów. Sklep internetowy pozwala w kilka minut dokonać zakupu.

W niedalekiej przyszłości planujemy poszerzyć zakres naszych produktów wprowadzając chemię kamieniarską oraz artykuły związane z impregnacją, ochroną oraz pielęgnacją elementów wykonanych z pisakowca, granitu i marmuru.

KONTAKT

P.P.H.U. "EL-KAM" import-eksport Elżbieta Bobula
ul. Niecała 4,
58-240 Piława Górna

Tel.: +48 502 334 223
E-mail: biuro@kamieniarstwo24.eu